Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zsbohuminska 

Vyhodnocení dne ve společenském

25 fotek 31.3.2017 - zobrazení
Jak jsme slíbili v předchozím příspěvku ( Den ve společenském oblečení), vyhodnotili jsme NEJ třídu. Zástupci školního parlamentu nejprve 28. 3. všechny třídy navštívili, spočítali, kolik dětí nemá společenské oblečení a vše zachytili ve fotografiích. Pak je čekala nelehká práce, protože vybrat vítěze bylo více než zapeklité. Ve společenském totiž byli téměř všichni. Nakonec procházeli fotku po fotce, diskutovali, argumentovali, počítali, znovu prohlíželi a...rozhodli.
Na 1. stupni zvítězila třída 2. A s paní učitelkou Hanou Smělíkovou. Všechny děti byly krásné, navíc se jim dokonce podařilo sladit i jako kolektivu. Téměř všichni měli oblečení laděno do tmavě modra, či doplňky v této barvě.
Na 2. stupni byla jako NEJ vyhodnocena 8. B s paní učitelkou Dagmar Sládečkovou. Tady jsme přihlédli k tomu, že ve třídě je převaha mladých mužů, 4 z nich byli v obleku, dokonce nechyběla ani obleková vestička, vše stylově doplnili i společenskou obuví, kravatou. Samozřejmostí byla v této třídě také jednobarevná košile s dlouhým rukávem.
Oběma vítězným třídám přišli pogratulovat, předat sladkou odměnu a diplom ředitel školy Mgr Bc. Marek Sládeček a paní zástupkyně Mgr. Jana Vaněčková. Oba ocenili nejen společenské oblečení dětí, ale také chování, které v ten den bylo opravdu vzorné.

Proměňte svá alba ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte ze svých fotek

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.