Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

zsbohuminska 

Svátek dýní a strašidel - 1. 11. 2016

153 fotek 31.10.2016 - zobrazení
Letošní, už devátý v pořadí, Svátek dýní a strašidel připadl na 1. listopad a měl rozvernou náladu – pro tento den si žáci i zaměstnanci školy vytvořili legrační účesy, všichni se snažili vyrobit na hlavě co nejkreativnější, nejoriginálnější účes. Po vyučování pak doma pokračovalo dokončování halloweenského stylingu, protože vrcholem našeho Svátku je společná akce v tematických kostýmech.
Vše začíná pod Slezskoostravskou radnicí, kde je sraz hrůzostrašných masek a odkud posléze pod pevnou rukou našeho pana ředitele Mgr. Bc. Marka Sládečka, odchází průvod přes centrum města ke Slezskoostravskému hradu.
Zde nás na podiu, hlídaném uhrančivýma očima zlověstných dýní, přivítal moderátor programu-hodný čaroděj Tomáš, který nás provázel všemi soutěžemi, tanečky apod.
Naše strašidelné řádění ukončila až úplná tma. Děti v hojném počtu tancovaly i soutěžily, statečně procházely stezku odvahy mezi těmi nejděsivějšími přízraky (této role se přesvědčivě zhostili žáci vyšších ročníků), odnášely si ceny za nejlepší masky i nejlepší vydlabané dýně a Slezskoostravský hrad opouštěly unavené, ale šťastné světélkující postavičky, které se pro příště jen tak něčeho nezaleknou.

Proměňte svá alba ve fotoknihu

Ideální jako dárek nebo jen tak pro sebe na památku.
Levně, rychle, jednoduše.


Vytvořte ze svých fotek

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.