Aerobik maraton - městské kolo

Název

Popis

Dne 15.5.2018 proběhl na naší škole 4.ročník Aerobik maratonu, kterého se zúčastnilo 55 žáků 3.-9. ročníků ostravských základních škol. Akce byla pořádána za finanční podpory Statutárního města Ostravy. Soutěžící museli zvládnout krokové sestavy v Aerobiku, Step aerobiku a v Zumbě. Hodnoceny byly kategorie mladších žákyň, kde naši školu skvěle reprezentovala Lucie Vargová (2. místo). V kategorii starších žákyň se na stupních vítězů umístily dívky ZŠ Nádražní a ZŠ U Kříže. Naše Zuzka Krajčíková skončila na krásném 2. místě. Maraton trval celkem 4 hodiny s přestávkami. Byla také vyhlášena cena za odvahu, vytrvalost a výborný výkon jediného kluka soutěže Vladimíra Šimo.
Všem soutěžícím patří velká pochvala a ocenění za jejich snahu a vytrvalost.